przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
132612 odwiedzin

Aktualności

A A A


 

Zakład Gospodarki Komunalnej w Sochaczewie informuje, iż od jutra tj. od 13 marca 2020 roku do dnia 25 marca 2020 roku nie będzie prowadzona obsługa klientów w siedzibie Zakładu przy Al.600-lecia 90. Nie będzie również czynna kasa. W przypadku potrzeby prosimy o kontaktowanie się telefoniczne tel. (46) 862 81 06 , (46) 862 93 14 lub e-mail: sekretariat@zgksochaczew.pl Wpłaty należności czynszowych prosimy dokonywać za pośrednictwem banków i placówek pocztowych. Przy drzwiach wejściowych do budynku jest zamontowana skrzynka na listy, do której można wrzucać korespondencję.

Za utrudnienia przepraszamy.

 


Drodzy Państwo informujemy, że wnioski w sprawie odpracowania zadłużenia za korzystanie z lokalu dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce „Dział Gospodarki Lokalowej i Remontów”. Osoby zainteresowane zachęcamy do pobierania wniosków bezpośrednio ze strony internetowej. 

Informujemy, że od dnia 1 stycznia 2017 roku Gmina Miasto Sochaczew  tj. Zakład Gospodarki Komunalnej w Sochaczewie oraz Cmentarz Komunalny  w Sochaczewie zostały połączone.

W dniu połączenia, należności i zobowiązania Cmentarza Komunalnego w Sochaczewie przejęła w całości Gmina Miasto Sochaczew tj. Zakład Gospodarki Komunalnej w Sochaczewie. Pracownicy Cmentarza Komunalnego w Sochaczewie stali się natomiast, na zasadach określonych w art. 23 Kodeksu Pracy, pracownikami Zakładu Gospodarki Komunalnej w Sochaczewie.


 


 

Od dnia 16.07.2013r. zakład nie prowadzi miejskiego schroniska "Azorek" 


Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt