76729 odwiedzin

OGŁOSZENIE O PROWADZONYM POSTĘPOWANIU NA WYKONANIE MONITORINGU
A A A
data publikacji 29-06-2016
termin składania ofert 14-07-2016

OGŁOSZENIE  O  PROWADZONYM  POSTĘPOWANIU

NA  WYKONANIE   MONITORINGU

Postępowanie jest prowadzone z wyłączeniem procedur wynikających z ustawy

- Prawo Zamówień publicznych ( art.4 pkt.8 ustawy j.w.)

Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej w Sochaczewie Al.600-lecia 90, 96-500 Sochaczew, tel. /fax. (46) 862-81-06, 862-93-14 działając jako Zamawiający zaprasza do składania ofert cenowych na wykonanie monitoringu zewnętrznego na terenie zasobów mieszkaniowych: budynek przy ul. Grunwaldzkiej 10, osiedle przy ul. Korczaka 20,20A,20B, osiedle przy Al.600-lecia 84A,B,C,D,E,F.

Zakres zamówienia obejmuje :

  1. Dostawę i montaż kamer 3MP IP o wysokiej rozdzielczości obrazu z doświetleniem podczerwienią IR, wandaloodpornych.
  2. Podłączenie kamer do systemu rejestrującego.
  3. Uruchomienie systemu.
  4. Transmisję obrazu z kamer i rejestrację obrazu przez okres minimum 14 dni.
  5. Przeglądanie i zapis materiału na nośniki w przypadku zdarzenia.
  6. Serwis i konserwację przez okres gwarancyjny sprzętu.

Na sfinansowanie zamówienia Zamawiający posiada środki finansowe w wysokości 49 500 zł brutto.

Termin realizacji zamówienia:  do dnia 31.08.2016 r.

Termin płatności: 14 dni

Zamkniętą kopertę z ofertą oznaczoną:  „OFERTA NA WYKONANIE  MONITORINGU”

należy  złożyć w siedzibie Zamawiającego - Sekretariat

Termin składania ofert  upływa  14.07.2016 r. o godz. 10:00

Otwarcie  ofert nastąpi  w dniu   14.07.2016 r.  o godz. 10:30  w siedzibie Zamawiającego - pokój nr 11.

Zamawiający zastrzega sobie możliwość zamknięcia postępowania bez dokonania wyboru oferty, bez podania przyczyn.

kategorie przetergów

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość